آستارا – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تالش گفت: سیلاب سبب قطع تردد از روی پل‌های اصلی شهر تالش شده‌است و مسافران و خودروها تا اطلاع ثانوی از سفر و حرکت به مرکز این شهرستان خودداری کنند.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا علی درمانی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پایه ها و سازه های ۳۳ پل  و پل اصلی شهر تالش به علت شدت سیلاب تهدید می شود و برای جلوگیری از هر گونه خسارات احتمالی، مسیر پل ها را تا اطلاع ثانوی مسدود کرده ایم.

وی از مسافران، گردشگران و رانندگان خواست تا فروکش کردن سیل و بازگشایی مسیرها از مسافرت به تالش خودداری کنند.

وی ادامه داد: مسئولان مرتبط و نیروهای راهداری و عوامل امداد و نجات در محل های سیل خیز حضور دارند و همه برای رفع مشکلات و هدایت خودروها در تلاش هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تالش گفت: ترافیک در مسیرهای اصلی شهر تالش سبب توقف حرکت خودروها شده است و با توجه به شدت سیلاب، امکان حرکت وسایل نقلیه از روی ۳۳ پل و پل اصلی شهر وجود ندارد و شهروندان نیز از بیرون آوردن خودروها خودداری کنند.

ایستگاه هواشناسی تالش وضعیت هوای این شهرستان را بارانی، میزان بارندگی در شبانه روز گذشته را ۳۳.۵ میلیمتر و رطوبت نسبی هوا را ۹۲ درصد اعلام و برای فردا آسمانی صاف تا قسمتی ابری و همراه با افزایش ابر پیش بینی کرد.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در امتداد محور آستارا به رشت واقع شده است.