انزلی-ایرنا-تیم فوتبال ملوان بندرانزلی دریک بازی پر از حاشیه و در دقایق پایانی بازی از حریف خود رایکای بابل شکست خورد.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا ، در ادامه رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور و از هفته سی و سوم این رقابت ها تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از ساعت ۲۰ شامگاه شنبه در ورزشگاه تختی این شهر ساحلی میزبان تیم رایکا بابل بود.

اکبر میثاقیان سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این دیدار از مبین عشایر، حافظ یعقوبی، مهیار زحمتکش، محمدرضا محمدی، پرهام صیاد، میثم شاه مکوندزاده، سیامک کوروشی ، مجتبی رمضانی، رضا درویشی، خشایار زبرجد و محمد علی اکبرخواه را در مقابل تیم حریف به میدان مسابقه فرستاد .

علی نظرمحمدی سرمربی تیم رایکای بابل سعید ابراهیمی پور، محسن آقایی، صائب محبی، میلاد باقری، جواد شفیعی ،مریم احمدی، امین باستانی، امید سلطانی، سینا قنبرپور ،محمدجواد محمدی و مهرداد حیدری را به مصاف در مقابل ملوانان فرستاد.

پیام حیدری قضاوت این دیدار حساس را برعهده داشت و مهدی الوندی، محمدشاکر و ناصر جنگی وی را در امر قضاوت یاری می کردند.

بازی در هوایی متبوع و در زمین چمن مطلوب در ساعت ۲۰ آغاز شد و دو تیم از ابتدای بازی در صدد محک زدن یکدیگر برآمدند تا بتوانند با استفاده از راه های نفوذ به دروازه حریف به گل برتری دست یابند.

ملوانان با استفاده از جناحین و ارسال توپ به روی دروازه تیم رایکا موقعیت های زیادی را از دست داد و تیم رایکای بابل هم که سعی داشت از ضد حمله ها به گل برتری دست یابد نتوانست به هدف خود دست یابد.

دو تیم در نیمه اول بازی با نتیجه تساوی بدون گل به رختکن رفتند اما در نیمه دوم بازی ملوانان سعی در بازکردن دروازه حریف و برتری در این میدان بودند که گل دقیقه ۹۰ بازیکن تیم رایکای بابل آب سردی بر پیکر تیم ملوان بود اما ملوانان دست از تلاش نکشیدند و ضربه از راه دور بازیکن تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از اصابت به تیرک افقی دروازه روی خط دروازه فرود آمد که مشکوک به گل بود اما داور میدان گل را نپذیرفت تا بازی با همان نتیجه یک بر صفر به نفع تیم حریف پایان یابد

اما این پایان دیدار نبود و بازی که از ابتدا توسط داود رفعتی مسئول برگزاری این مسابقه با سخت گیری های بی مورد برای کنترل وضعیت ورزشگاه به حاشیه کشیده شده بود، قبول نکردن گل ملوانان باعث شد پس از سوت داور همگی به زمین مسابقه ریختند و نسبت به این تصمیم داور شدیدا معترض بودند که با دخالت نیروی انتظامی غائله پایان یافت.

ملوانان با این نتیجه و با کسب ۳۴ امتیاز از ۳۳ بازی انجام شده در رده پانزدهم جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار گرفت و تیم رایکای بابل با کسب سه امتیاز خارج از خانه  با ۳۴ امتیاز از ۳۳ بازی و با تفاضل گل منفی ۵، یک پله بالاتر از ملوان قرار گرفت و تیم سپید رود رشت رقیب دیگر ملوانان در انتهای جدول نیز نتیجه بازی خود را واگذار کرد.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی ساعت ۲۰ روز یکشنبه ۲۶ مردادماه در شیراز میهمان تیم قشقایی است و تیم فوتبال رایکای بابل نیز در همین روز و ساعت و به صورت همزمان میزبان تیم آرمان گهر خواهد بود.