رشت – چهار هزار و ۵۰۰ داوطلب امروز "جمعه" در دومین روز از آزمون کارشناسی ارشد با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در استان گیلان رقابت کردند.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا نماینده تام الاختیار دانشگاه گیلان در برگزاری آزمون ها روز جمعه در این زمینه به خبرنگار ایرنا  گفت: این آزمون امروز در ۲ حوزه امتحانی در شهرستان های رشت و لاهیجان برگزار شد.

دکتر ارسلان دمیرچی اظهار داشت : آزمون کارشناسی ارشد در رشت در حوزه های دانشگاه گیلان، آموزش و پرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه پیام نور و در شهرستان لاهیجان در دانشگاه آزاد و آموزش و پرورش برگزار شد.

وی با بیان اینکه این آزمون صبح فردا ” شنبه” نیز با شرکت هشت هزار داوطلب در رشت و لاهیجان برگزار خواهد شد، خاطر نشان کرد: روز گذشته در اولین روز از برگزاری کنکور سراسری در گیلان ۹ هزار نفر با هم رقابت کردند.

دمیرچی خاطر نشان کرد: آزمون کارشناسی ارشد با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در گیلان برگزار شد و حوزه های امتحانی در این استان با توجه به شرایط کرونا امسال نسبت به سال گذشته افزایش یافته و فاصله فیزیکی رعایت می شود.