رشت – سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت عصر روز چهارشنبه در جریان سفر به گیلان به همراه استاندار این استان از سه طرح صنعتی بازدید کرد.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا حسین مدرس خیابانی از طرح توسعه شرکت پایا مدرن کاسپین دیدن کرد و همزمان با رونمایی از طرح داخلی سازی قطعات خودرو این شرکت در شهر صنعتی رشت از ۱۰ طرح صنعتی دیگر استان بهره برداری کرد.

طرح توسعه داخلی این شرکت که تولید کننده قطعات پلاستیکی خودرو است، همزمان با هفته ششم از پویش تولید، تداوم امید بهره برداری شد.    

طرح توسعه شرکت ایران رادیاتور با سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیارد ریال هم طرح دیگری است که سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت طی بازدید از این شرکت مورد افتتاح قرار گرفت.

 با بهره برداری از طرح توسعه شرکت ایران رادیاتور، سالیانه ۱۵۰ هزار دستگاه قطعات کولرهای گازی تولید و برای یکصد نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شد.

 وی همچنین از خط تولید ماسک آنتی باکتریال ایجاد شده در بزرگترین و مدرنترین واحد تولید حوله کشور در شهر صنعتی رشت هم  بازدید کرد.

امروز همزمان با بازدید از این واحدها در مجموع ۱۱ پروژه و طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری ۹ هزار و ۸۹ میلیارد ریال  ایجاد اشتغال مستقیم برای ۸۴۶ نفر در استان بهره برداری شد.