رشت – تیم فوتبال سپیدرود رشت در دیدار برابر گل ریحان البرز امیدوار به کسب امتیاز است.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت : تیم فوتبال سپیدورد رشت در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور و از هفته بیست و نهم این مسابقات باید در کرج به مصاف تیم گل ریحان البرز برود.

رادنی دیدار افزود: این دیدار غروب روز یکشنبه هفته آینده ۲۲ تیرماه انجام می شود و تیم سپیدرود رشت باید در یک دیداری حساس و بازی سخت خارج از خانه رو در روی تیم قدرتمند گل ریحان البرز قرار گیرد.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط جدول رده بندی تیم سپیدرود رشت باید در دیدارهای خارج از خانه نیز به فکر کسب امتیاز باشد که در این راستا مسئولان، کادر فنی و بازیکنان سپیدرود مصمم هستند تا در این بازی خارج از خانه نیز امتیاز کسب کنند.

وی ادامه داد: البته با توجه به ارائه یک بازی قابل قبول از سوی سپیدرود در دربی گیلان و برابر تیم ملوان بندرانزلی در اولین تجربه سرمربیگری پاشازاده در این تیم امید است که تیم سپیدرود در دومین هدایت سرمربی جدید خود در یک دیدار خارج از خانه نیز امتیاز کسب کند.

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت ابراز امیدواری کرد که با تغییرات ایجاد شده در کادر فنی سپیدورد این تیم در بازی های باقی مانده با ارائه بازی های زیبا نتایج قابل قبولی نیز کسب و در نهایت در لیگ دسته اول ماندگار شود.

دیدار تصریح کرد: هم اینک تیم فوتبال سپیدرود رشت در جدول رده بندی شرایط مناسبی ندارد اما با توجه به اینکه در دیدارهای باقی مانده اکثر تیم های نیمه دوم جدول باید رو در روی هم قرار گیرند،  تیم سپیدرود می تواند با کسب چند نتیجه مطلوب در جدول رده بندی صعود داشته و در نهایت سهمیه خود را در این لیگ حفظ کند.

تا پایان هفته بیست و هشتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، گل ریحان البرز با کسب ۴۳ امتیاز در مکان ششم و سپیدرود رشت با کسب ۲۷ امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار دارند.