رشت – گروه داوری دیدار تیم های سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی در لیگ دسته اول تغییر یافت.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان عصر یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال، گروه داوری چند دیدار از هفته بیست و هشتم لیگ دسته اول تغیر یافت که دربی گیلان نیز یکی از این دیدارهاست.

علیرضا وهابی افزود: با توجه به اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال حسین زیاری به عنوان داور بازی تیم های فوتبال سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی انتخاب شد که امیرمحمد داوود زاده و علی الفتی نیز به عنوان کمک داور در این بازی زیاری را همراهی می کنند.

وی ادامه داد: پیش از این قرار بود اشکان خورشیدی که سابقه قضاوت در رقابت های لیگ برتر را دارد، با کمک های دانیال باشنده و علی الفتی به عنوان گروه داوری در بازی تیم های سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی حضور داشته باشند که با توجه به اعلام جدید فدراسیون فوتبال، داور و یکی از کمک داوران این دیدار تغییر یافت.

وی ادامه داد: تیم های فوتبال سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی از ساعت ۲۰ دوشنبه ۱۶ تیر ماه در هفته بیست و هشتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

وی بیان کرد: با توجه به رعایت پروتکل بهداشتی، این بازی بدون حضور تماشاگر انجام می شود و امید است که بازیکنان دو تیم نیز در زمین مسابقه،  یک بازی زیبا را به نمایش گذاشته تا این دیدار بدون هیچگونه حاشیه ای و در سطح فنی بالایی برگزار شود.

تا پایان هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، ملوان بندرانزلی با کسب ۲۷ امتیاز در مکان شانزدهم و سپیدرود رشت با کسب ۲۶ امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار دارد.