رشت – رئیس فدراسیون ژیمناستیک گفت: با توجه به پتانسیل بسیار خوب در رشته ژیمناستیک انتظار ملی پوشان بیشتری را از گیلان داریم.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا زهرا اینچه درگاهی عصر پنجشنبه در حاشیه برگزاری انتخابات ریاست هیات ژیمناستیک گیلان در رشت اظهار کرد: با توجه به انتخاب رئیس هیات جدید ژیمناستیک، امیدواریم که از همه ظرفیت های موجود این استان برای پیشرفت این رشته ورزشی زیبا و پایه استفاده شود و از وجود افراد زبده و متخصص نیز باید بهره برد و باید این هنر را داشته باشیم که از همه ظرفیت ها استفاده کنیم.

وی بیان کرد: برای تشکیل مجمع انتخابات ریاست هیات ژیمناستیک گیلان نیز، مریم بخشی مدیرکل اداره ورزش و جوانان این استان خوشبختانه فضای عادلانه و منصفانه ای را برای همه کاندیداها ایجاد کرد که این امر جای قدردانی دارد.

همچنین مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان در حاشیه برگزاری انتخابات ریاست هیات ژیمناستیگ گیلان اظهار کرد: باید در هیات ژیمناستیک گیلان همدلی و اتحاد بیشتری باشد چون کش و قوس زیادی در هیات برای انتخابات به وجود آمد و هم اینک که رئیس هیات انتخاب شده، باید همدلی ایجاد شود.

مریم بخشی افزود: همچنین زیر سوال بردن همدیگر مشکلی را حل نمی کند و به دلیل اختلافات موجود در هیات ژیمناستیک، سالن اختصاصی ژیمناستیک در رشت نیز به مزایده گذاشته شد که با توجه به انتخاب رئیس جدید هیات، باید این اختلافات از بین برود تا شاهد گسترش و شکوفایی بیش از پیش این رشته زیبا در گیلان باشیم.

وی همچنین خطاب به اعضای مجامع انتخاباتی بیان کرد: هیات ها باید سالانه مجامع عمومی را برگزار و اعضای مجمع نیز از رای خود دفاع کنند و  با شناسایی نقاط قوت و ضعف هیات مربوطه  مطالبه گر باشند تا شاهد رشد و پیشرفت آن رشته ورزشی باشیم.

مجمع انتخابات ریاست هیات ژیمناستیک گیلان عصر پنجشنبه با حضور رئیس فدراسیون ، مسئولان اداره ورزش و جوانان گیلان و اعضای مجمع اتنخاباتی این هیات در رشت برگزار شد که در نهایت سیدرضا صحفی خواه با کسب ۱۰ رای از ۱۷ آرای ماخوذه  به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات ژیمناستیک گیلان انتخاب شد.

همچنین کیانوش سقراطی که هشت سال به عنوان رئیس هیات ژیمناستیک گیلان فعالیت داشت در جریان این انتخابات هشت رای کسب کرد، محمد افتخاری ، سیدحیدر حقیقی پور، ایمان همتی و الهام قاری پور دیگر کاندیداهای احراز پست ریاست هیات ژیمناستیک گیلان، قبل از آغاز رای گیری از این سمت کناره گیری کردند.