آستارا – مدیر عامل تیم فوتبال شهرداری آستارا گفت: حاشیه‌سازی افرادی خارج از هیات مدیره و کادر فنی این تیم از طریق مذاکره با سرمربی‌های جدید در سایر استان‌ها، مانع دستیابی به هدف‌های متعالی ورزشی است و مسئولان و شهروندان علاقه‌مند، از ورزشکاران خود حمایت کنند.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا آرش بابلیان روز سه شنبه در حاشیه تمرین تیم فوتبال شهرداری آستارا در ورزشگاه وحدت این شهرستان اظهار کرد: افرادی خارج از هیات مدیره و کادر فنی تیم شهرداری، به دنبال حاشیه سازی هستند اما حقوق بازیکنان و کادر فنی تیم پرداخت شده است و این تیم در صورت پیروزی در چهار هفته باقیمانده مسابقات، برای نخستین بار در تاریخ ورزش آستارا به لیگ دسته اول صعود خواهد کرد.

وی ادامه داد: با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر، تیم های امید و جوانان شهرداری آستارا نیز به سرمربیگری اورنگ داداش زاده تشکیل شده است.

حسن اشجاری سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا هم گفت: به علت نبود سیستم روشنایی در مجموعه ورزشی وحدت این شهرستان، دیدارهای میزبانی تیم فوتبال شهرداری در ورزشگاه های انزلی یا رشت برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: مسابقات لیگ دسته دوم کشور از ۲۴ مرداد ماه، برای پیشگیری از شیوع کرونا بدون تماشاگر و با شرکت ۲۸ تیم در ۲ گروه ۱۴ تیمی برگزار خواهد شد و آستارا برای نخستین بار در رقابت های قبلی این لیگ ۱۰ برد، چهار باخت و هفت مساوی کسب کرده و با ۳۷ امتیاز در رده چهارم گروه خود قرار گرفته است و در هفته بیست و یکم، میزبان میلاد مهر تهران خواهد بود.

بیماری کرونا که بیش از ۲۰۰ کشور جهان را درگیر خود کرده، باعث تعطیلی فعالیت های ورزشی شده است و برخی برنامه ها با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در فضای باز اجرا می شود.

 بندر مرزی آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در این شهرستان ساماندهی شده است.