رشت _ ایرنا _ فرماندار ماسال گفت : عملیات «طرح مردم یاری» ارتش در تمام معابر شهری روستاهای شهرستان ماسال اجرا می شود.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا وحید پورحضرت عصر یکشنبه دربازدید از اجرای عملیات ضدعفونی توسط ارتش در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : گروهان جنگ نوین از تیپ ۲۱۶ زرهی ارتش زنجان از دیروز با استقرار در این شهرستان ضدعفونی و گندزدایی اماکن پرتردد شهری در بخش شاندرمن را آغاز کرده اند .
وی با اشاره به اینکه تمامی روستاها و شهر ماسال و شاندرمن از این طرح بهره مند می شوند افزود: تیپ زرهی ارتش زنجان تا اتمام ضدعفونی معابر و خیابان های شهر و روستا مستقر هستند و تمامی دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی، بخشداری‌ها، شهرداری‌ها و دهیاران باید همکاری لازم را داشته باشند .
پورحضرت با تقدیر از حضور نیروهای زرهی ارتش در ماسال خاطرنشان کرد: امکانات و تجهیزات تخصصی در اختیار ارتش، کمک موثری در مهار این ویروس محسوب می گردد و نیازمند همکاری مردم بیشتر از قبل است .
وی در ادامه با اشاره به اینکه از آغاز مبارزه با ویروس کرونا چندین مرحله ضدعفونی و گندزدایی در شهرستان انجام گرفته است تصریح کرد: در مرحله اول لشکر ۱۶ سپاه قدس و سپس با تلاش شهرداری ها و دهیاری ها و مشارکت مردم خیابان ها معابر شهری و روستایی ضدعفونی شده است .
فرماندار ماسال با تقدیر و تشکر از مشارکت خیرین و مردم این شهرستان یادآور شد :در راستای مبازره با ویروس کرونا در یک مرحله بیش از ۳ هزار لیتر مواد ضد عفونی از طریق استانداری تهیه و در بین دهیاری ها شهرستان توزیع شد.

شهرستان ماسال با دو بخش مرکزی و شاندرمن، در ۴۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.