ایسنا/گیلان نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: مردم افرادی را برای مجلس فرستادند که ان شاالله منشا خیر و برکت برای جامعه ایرانی باشند.

به گزارش در گیلان به نقل از ایسنا آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در جمع خبرنگاران، با قدردانی از حضور مردم عزیز این استان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به اینکه مردم در ایام اخیر در اجتماعات بسیاری حضور داشتند، اما برای مشارکت در انتخابات روز گذشته همت ویژه ای کردند و باید از مردم برای این حضور تشکر کنیم.

وی ادامه داد: مردم افرادی را برای مجلس فرستادند که ان شاالله منشا خیر و برکت برای جامعه ایرانی باشند.

امام جمعه رشت با قدردانی از خبرنگاران صدا و سیمای گیلان و همه عزیزانی که در این زمینه برنامه‌ها را پوشش دادند، تصریح کرد: اصحاب رسانه به ویژه در ایام اخیر بسیار زحمت کشیدند.

آیت‌الله فلاحتی به پوشش قرار دادن حضور مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن و انعکاس مشکلات مردم گیلان و رساندن آن به مسئولان توسط اصحاب رسانه اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها در ایام اخیر در تجمیع و دعوت مردم برای حضور در انتخابات بسیار زحمت کشیدند و از همه این عزیزان تقدیر و تشکر می‌کنم.

نماینده ولی فقیه در گیلان به انعکاس مشکلات برف اخیر استان و تشویق مردم برای حضور در انتخابات مجلس توسط خبرنگاران اشاره کرد و یادآور شد: خبرنگاران و اصحاب رسانه تلاش‌های خوبی را انجام دادند و بنده از همه این عزیزان در سطح کلان کشوری و همچنین در منطقه قدردانی می کنم و اجر همه آنها با خدای تبارک و تعالی باشد.