لاهیجان –ایرنا- فرماندار شهرستان رودسر گفت: ۵۴ درصد مردم حوزه انتخابیه شهرستان های رودسر و املش در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کردند.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا حسین اسماعیل پور اظهار داشت : در  دوره قبل ۱۱۰ هزار نفر و در این دوره ۸۲ هزار و ۴۱۴نفر در حوزه انتخابیه رودسر و املش شرکت کردند که ۱۵۰ هزار نفر واجدین شرایط بودند که این آمار نشان می دهد این مشارکت بیش از ۲۷هزار نفر کاهش داشته است.

بنا به اعلام رسمی فرمانداری شهرستان رودسر با پایان شمارش آرا از مجموع آرای ماخوذه در حوزه انتخابیه رودسر و املش ۸۲۴۱۴ در این دوره شرکت کردند که حجت الاسلام محمد صفری ملک میان با ۲۵هزار و ۴۷۴رای برنده انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه شد. اسدالله عباسی نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه نیز با ۲۱ هزار و  ۵۱۳ رای جای خود را به صفری داد.

نفرات بعد نیز به ترتیب نظرعلی علیزاده ، علی داودی ،محمدتقی نجف زاده ،مصطفی حسینیان ،غلامرضا مرادی ، حبیب پنجی ، سیدمحمد سیدمحمدی، محمد حسین زاده ، محمدصفرپور ، علیرضا جهانی ناهید دوستار ، سیدعلی اصغرموسوی ، صدایقه رمضانی ، حسین گل پرور، مساعد پورحامد، فرامرز حیدری ویحیی ذکریاپور به ترتیب شمارش آرای مردم شهرستان های رودسر و املش را به خود اختصاص دادند.

  چهارهزار و ۱۹۹ نفر به عنوان عوامل اجرایی  برگزاری  انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های رودسر و املش را در  ۱۸۰شعبه اخذ رای در شهرستان رودسر و ۶۷شعبه اخذ رای در شهرستان املش  را برعهده داشتند.

  شهرستان های  رودسر  حدود ۱۴۷ هزار نفر جمعیت دارای چهار بخش کلاچای، چابکسر، رحیم آباد و بخش مرکزی رودسر  و شهرستان املش نیز بیش با ۴۲هزار نفر جمعیت  یک نماینده برای  مجلس شورای اسلامی انتخاب می کنند.