آستارا – فرماندار تالش اظهار کرد: ۲۵۲ شعبه اخذ آرا برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان منظور شده‌است و ۲۳۲ شعبه آن ثابت و ۲۰ مورد دیگر سیار خواهد بود.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا سید عیسی مهدوی روز سه شنبه در جلسه ستاد انتخابات در فرمانداری تالش گفت: از ۲۳۲ شعبه ثابت اخذ رای ۱۵۹ شعبه در مناطق روستایی و ۷۳ شعبه در مناطق شهری خواهد بود و شور و نشاط فضای سیاسی، نویدبخش انتخاباتی چشمگیر است.

وی افزود: باتوجه به برگزاری جلسات مستمر با اقشار مختلف مردم‌ اعم از بازاریان، دانشجویان، اصحاب رسانه، بانوان و ورزشکاران مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور در تالش فراهم است.

وی ادامه داد: صلاحیت ۲۰ داوطلب مجلس شورای اسلامی در حوزه اتتخابیه تالش تایید شده است و پنج هزار نیروی انسانی در قالب هیات های اجرایی، نظارت، بازرسی و بخش های دیگر برای سلامت و امنیت انتخابات تلاش می کنند.

فرماندار تالش گفت: ۱۰۶ بازرس بر صندوق‌های آرا در این شهرستان نظارت خواهند کرد و مردم تالش همانند ادوار گدشته در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مشارکت بالایی خواهند داشت.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور و انتخابات میاندوره مجلس خبرگان رهبری در پنج استان، همزمان در دوم اسفند ماه برگزار خواهد شد.

تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است و همراه با شهرستان های رضوانشهر و ماسال یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.