رشت – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان گفت : صیانت از آرای مردم مهمترین وظیفه مجریان انتخابات است.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا دکتر محمود قاسم نژاد در جمع کارکنان فرمانداری شهرستان رضوانشهر با تاکید بر تلاش همه بخش ها و دست اندرکاران انتخابات برای تحقق مشارکت حداکثری مردم گفت : عزم همه ما بر برگزاری انتخابات پرشور، بی‌طرف و رقابتی در سطح استان و شهرستان‌هاست و موظف به امانتداری از آرای مردم هستیم.

 وی با تاکید بر اینکه صیانت از آرای مردم وظیفه شرعی و قانونی ماست، عنوان کرد :در بحث سلامت و نحوه برگزاری انتخابات باید تمامی مسئولان مربوطه دقت نظر داشته باشند و بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را در راستای تجقق مشارکت حداکثری مردم فراهم نماییم.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان گفت: تامین امنیت برگزاری انتخابات در شهرستان ها وظیفه فرمانداران است که بدین منظور باید با برنامه ریزی اصولی همه تلاش های خود را برای برگزاری انتخاباتی پرشور در دوم اسفند به کار بندند.

 فرماندار رضوانشهر نیز در این نشست گفت : وظیفه عوامل مختلف اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات ایجاد بستر لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور و با مشارکت حداکثری است که در این راستا، تمهیدات لازم با تعامل و هم افزایی در این حوزه اندیشیده شده است.

 محمدمهدی مظفری با اشاره به سابقه مشارکت بالای این شهرستان در انتخابات گذشته گفت: برای این دوره از انتخابات نیز شاهد همین شور و حماسه خواهیم بود.

 رئیس ستاد اجرایی انتخابات رضوانشهر در ادامه بیان داشت: برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در رضوانشهر ۱۰۰ شعبه اخذ رای مشخص شده که از این میزان ۸۶ شعبه ثابت و ۱۴ شعبه سیار می باشد و بیش از ۱۵۰۰ نفر عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی و امنیتی عملا درگیر امر انتخابات هستند.

 رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت و دو بخش مرکزی و پره سر در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است که شهرستان های رضوانشهر، تالش و ماسال تحت عنوان یک حوزه انتخابیه دارای یک کرسی در مجلس شورای اسلامی است.