رشت – بلیت دیدار تیم های فوتبال داماش و ملوان انزلی از ساعت ۱۰ صبح روز بازی (یکشنبه) آغاز می شود.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان شنبه شب در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: جلسه هماهنگی بازی تیم های داماش و ملوان با حضور مسئولان این دو تیم در هیات فوتبال گیلان در رشت برگزار  شد که در نهایت در خصوص مسایل مربوط به این دیدار تصمیم گیری شد.

علیرضا وهابی افزود: با توجه به این امر، فروش بلیت این دیدار از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه در ورزشگاه سردار جنگل رشت آغاز و درب ورزشگاه نیز از ساعت ۱۱ به روی طرفداران دو تیم گشوده خواهد شد تا طرفداران برای حضور در ورزشگاه با مشکل مواجه نشوند.

وی ادامه داد: همچنین طبق قانون سازمان لیگ، ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه سردارجنگل رشت به طرفداران تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که در این مسابقه میهمان هستند، تعلق خواهد گرفت.

وی بیان کرد: با توجه به صحبت های انجام شده با مسئولان دو تیم انجام شده، همگی انجام یک بازی زیبا را در این دربی گیلان در رقابت های لیگ دسته اول از دو تیم انتظار داریم و امیدواریم که این مسابقه بدون هیچگونه مسایل حاشیه ای انجام شود تا ورزش دوستان و فوتبال دوستان گیلانی شاهد یک بازی زیبا و تماشاگرپسند باشند.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان اضافه کرد: همچنین از طرفداران دو تیم نیز انتظار داریم که به دور از هرگونه حاشیه سازی ، فقط تیم و بازیکنان مورد علاقه خود را تشویق کنند و از توهین و ناسزا به تیم و بازیکنان مقابل خودداری کنند.

وهابی خاطرنشان کرد: تیم های فوتبال داماش گیلان و ملوان بندرانزلی از ساعت ۱۴ روز یکشنبه(فردا) در هفته بیستم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم می روند.

تا پایان هفته نوزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، داماش گیلان با کسب ۲۸ امتیاز در مکان نهم و ملوان بندرانزلی با کسب ۱۷ امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.