ایسنا/گیلان مردم گیلان امروز پس از اقامه نماز جمعه با حضور در راهپیمایی و سردادن شعارهایی از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکا حمایت کردند.

به گزارش در گیلان به نقل از ایسنا مراسم راهپیمایی مردم گیلان امروز ۲۷ دی همزمان با سراسر کشور در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی، دفاع از آرمان‌های انقلاب، ولایت‌فقیه و شهدا به ویژه شهید قاسم سلیمانی و شهدای سقوط هواپیما و همچنین تکریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر آمریکا پس از اقامه نماز جمعه با حضور پرشور نمازگزاران در  شهرهای مختلف این استان برگزار شد.

مردم ولایتمدار گیلان امروز در راهپیمایی سراسری با شعارهایی نظیر «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «مرگ بر انگلیس» و «ما با ولایت زنده‌ایم تا زنده‌ایم رزمنده‌ایم» ضمن تجدید بیعت با ولایت، گرامیداشت یاد سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش و ابراز همدردی با خانواده شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی، از اقدام شجاعانه و با صلابت سپاه پاسدران اسلامی در ضربه حیثیتی به هیبت ابرقدرتی آمریکا حمایت کردند.

، راهپیمایی سراسری حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه از میدان مصلی تا میدان فرهنگ در شهر رشت برگزار شد.