رشت – مردم گیلان همزمان با سراسر کشور پس از اقامه نماز جمعه امروز در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار راهپیمایی کردند.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا گروه های مختلف مردمی با حضور گسترده در این مراسم حمایت خود را از اقدام شجاعانه و با صلابت سپاه پاسداران در شکست هیمنه آمریکا و کینه توزی های دشمنان این نظام و ملت با شعارهای مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس اعلام کردند.

مردم رشت در حالی که مسیر مصلی امام خمینی(ره) تا میدان فرهنگ را طی می کردند ضمن همدردی با خانواده شهدای حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی

پلاکاردهایی را در حمایت از نیروهای مسلح به عنوان نماد اقتدار و امنیت ایران اسلامی فریاد زدند.

استاندار و جمعی از مسئولان استانی و مقامات نظامی و انتظامی هم در این راهپیمایی حضور داشتند.

 راهپیمایان با شعارهای مرگ بر سازشگر و فتنه گر ، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست با دیگر با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای انقلاب و نظام و امام شهد ا (ره)و رهبر معظم انقلاب بیعت کردند.

 در این مراسم قطعنامه پایانی قرائت شد و حاضران با تکبیر و شعارهای مرگ بر آمریکای جنایتکار و مرگ بر اسرائیل براتحادوانسجام ملت در برابر هر توطئه و خدعه بیگانگان تاکید نمودند.

همزمان با رشت در سایر شهرستان های استان این مراسم به صورت گسترده و با حضور  پرشور اقشار مختلف مردم ومسئولان در راهپیمایی ضد استکباری برگزار شد.