آستارا – سرپرست اداره تبلیغات اسلامی آستارا گفت: ۲۰ مسجد در شهر و روستاها برای جشن‌ها و برنامه‌های فرهنگی دهه فجر انتخاب شده‌است و در آنها از ظرفیت علما و استادان دانشگاه جهت تبیین آرمان‌های انقلاب استفاده خواهد شد.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا حجت الاسلام حسینعلی رضا زاده روز سه شنبه در جلسه کمیته مساجد و تشکل های مردمی ستاد دهه فجر در اداره تبلیغات اسلامی آستارا اظهار کرد: اعضای این کمیته از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و مساجد برای شکوهمندی و تنوع آئین های دهه فجر استفاده کنند.

وی بیان کرد: گفتمان های انقلاب در مدارس و قصه گویی رشادت های مردم در دوران انقلاب، با همکاری سازمان های مردم نهاد، آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به تمرکز تهاجم فرهنگی دشمن بر دانشگاه ها، برگزاری کرسی های آزاد اندیشی با موضوع آرمان های انقلاب در دستور کار دانشگاه ها قرار خواهد گرفت.

رضا زاده افزود: انقلاب اسلامی ایران به ملت آزاده ما عزت و آزادگی داد و شرط قوام و تداوم آن، ایمان به خدا و دوری از استکبار است. 

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی آستارا اظهار کرد: شهدای انقلاب و دفاع مقدس، چراغ راه جوانان هستند و ملت، با روحیه اخلاص و ایمان و تبعیت از رهبری، انقلاب را به پیروزی رساند. 

ستاد دهه فجر آستارا در فرمانداری این شهرستان از چندی پیش با تشکیل کمیته های متعدد، کار خود را آغاز کرده است.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت، ۸۷ مسجد و ۱۰ سازمان مردم نهاد در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.