ایسنا/گیلان دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با بیان اینکه ملت بزرگ ایران در هشت‌سال دفاع مقدس به دنیا نشان دادند مطیع امر ولایت هستند، تصریح کرد: ولایتمداری و اطاعت محض از رهبری محور وصیتنامه‌های شهداست.

به گزارش در گیلان به نقل از ایسنا سردار سیدضیاءالدین حزنی در یادواره ۱۰۰ شهید بخش رانکوه شهرستان املش،‌ با تجلیل از مقام والای هشت‌هزار شهید گیلان، اظهار کرد: شهدا سرمایه‌های معنوی نظام اسلامی هستند و اگر امروز امنیت و آرامش بر کشور حاکم است به برکت خون شهداست.

وی با بیان اینکه ملت بزرگ ایران در هشت‌سال دفاع مقدس به دنیا نشان دادند مطیع امر ولایت هستند، تصریح کرد: ولایتمداری و اطاعت محض از رهبری محور وصیتنامه‌های شهداست.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران با اشاره به ترقه‌بازی‌های دشمنان قسم‌خوره اسلام و انقلاب در حوادث اخیر،گفت: مردم مومن، شجاع و بصیر ایران به دشمنان داخلی و خارجی ثابت کردند ترسی از آنان ندارند و استکبار جهانی را به زباله‌دان تاریخ خواهند فرستاد.

حزنی در ادامه به تلاش‌های بسیج سازندگی در عمر چهل ساله انقلاب اسلامی به ویژه دوران دفاع مقدس اشاره و بیان کرد: امروز نیز ملت ایران با پیروی از رهبر و مقتدای خود در مقابل دشمنان ایستاده‌اند و با تکیه بر توان داخلی تحریم‌ها را بی‌اثر خواهند کرد.

وی اقتصاد مقاومتی و استفاده از دانش بومی را راهکار برون‌رفت از مشکلات فعلی جامعه دانست و خاطرنشان کرد:‌ با اعتماد به جوانان و دانشمندان هسته‌ای کشور در فناوری‌ها نوین حرفی برای گفتن داریم و به زودی پاسخ تحریم‌های دشمن را خواهیم داد.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران با بیان اینکه باید تلاش‌ها و مجاهدت‌ها و ایثارگری‌ها و از خود گذشتگی‌های شهدای هشت‌سال دفاع مقدس را به نسل‌های جوان انتقال دهیم، یادآور شد:‌ حضور پرشور و حماسه مردم در تمام صحنه‌های انقلاب نشان‌دهنده عمق بصیرت و دشمن‌شناسی و ولایتمداری آنان است.

حزنی شهدا را میراث‌دار فرهنگ ایثار و شهادت دانست و عنوان کرد: شهدا در راه حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و انقلابی به فیض شهادت نائل شدند و امروز ملت ایران با ادامه دادن راه شهدا در عرصه حراست و صیانت از ارزش‌های نظام پای کار است.