رشت – تیم فوتبال داماش گیلان در آخرین بازی خود در دور رفت لیگ دسته اول در یک بازی خانگی برابر آلومینیوم اراک به نتیجه مساوی دست یافت.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا

در جریان این مسابقه که عصر روز پنجشنبه در ورزشگاه سردار جنگل رشت در هوایی نیمه ابری و با حضور حدود یک هزار تماشاگر برگزار شد ، دو تیم فوتبال داماش و آلومینیوم اراک در نهایت به نتیجه مساوی بدون گل دست یافتند.

در جریان این بازی که از هفته هفدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور برگزار شد، هر دو تیم در نیمه اول، یک بازی پرتحرک را در میانه میدان به نمایش گذاشته و در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در نیمه دوم نیز هر دو تیم تا حدی احتیاط را کنار گذاشته و حملاتی را روی دروازه هم پایه ریزی کردند اما این حملات نیز چندان موثر واقع نشد،در ۱۵ دقیقه پایانی بازی ،تیم داماش به دلیل میزبانی و حمایت طرفدارانش بر بازی تسلط کاملی یافت و حملات متعددی را انجام داد اما هیچ یک از این حملات تبدیل به گل نشد تا این دیدار در نهایت با نتیجه مساوی صفر بر صفر خاتمه یابد.

قضاوت این دیدار را حسن اکرمی با کمک اسماعیل احمدی و کاوه بهمنی برعهده داشت که شهاب محمدی به عنوان داور چهارم در این دیدار حضور یافت و فرشید افشار نیز به عنوان ناظر گروه داوری در این بازی حضور داشت.

 در جریان این مسابقه در نیمه دوم میثم آقایی یکی از بازیکنان تیم آلومینیوم اراک پس از تعویض خود حرکات ناشایستی را نسبت به تماشاگران انجام داد که این حرکات از چشم داور دور نماند و حسن اکرمی با دادن کارت قرمز به این بازیکن ، او  را از نیمکت ذخیره های تیم آلومینیوم اخراج کرد اما با توجه به اینکه این بازیکن تعویض شده بود، تیم آلومینیوم همچنان با ترکیب کامل بازی را ادامه داد.

با توجه به انجام سایر مسابقات هفته هفدهم ، تیم فوتبال داماش با کسب ۲۵ امتیاز از ۱۷ بازی در مکان هفتم و تیم آلومینیم اراک نیز با کسب ۲۳ امتیاز از ۱۶ مسابقه در مکان نهم جدول رده بندی ۱۸ تیمی رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور قرار گرفتند.