انزلی – در ادامه رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور جام آزادگان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در برابر تیم فوتبال قشقایی شیراز به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت داد.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا

در ادامه رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور و از هفته هفدهم این رقابت ها تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه در ورزشگاه تختی بندرانزلی میزبان تیم فوتبال قشقایی شیراز بود.

ملوانان به سرمربیگری محمد احمد زاده متشکل از مبین عشایر ،مهیار زحمتکش ،عظیم گوک، حافظ یعقوبی، پرهام صیاد، احمد امیرکامدار، سهیل رحمانی، ارسلان تفضلی ،مهدی هاشمی نژاد ،میلاد کمندانی و  رضا درویشی به عنوان ۱۱ بازیکن این دیدار در برابر تیم میزبان به میدان رفتند و  محمد مهدی فروردین سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز از مسلم حق شناس، مجید ایوبی کوشالی، امیرحسین نادر، پوریا زارع ،، محمدرضا فیروز زاده ،محمد جواد عباسی، سهیل نیکنام ،حسین صادقی، مرتضی سنجانکی و محمد غلامی به عنوان بازیکنان اصلی خود در برابر تیم میهمان استفاده کرد.

قضاوت این دیدار بر عهده مصطفی بینش بود و محمد نوری، مجتبی قاسمی و ابوالفضل دوستی او را در امر قضاوت کمک کردند.

بازی در هوایی آفتابی و سرد عصر امروز آغاز شد و دو تیم در نیمه اول سعی در محک زدن تیم حریف داشتند و با ارسال توپ از دو جناج سعی در گشودن روزنه ای برای رسیدن به گل برتری داشتند که در نهایت نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید و دو تیم برای آغاز نیمه مربیان به رختکن رفتند.

در نیمه دوم بازی ملوانان هجومی تر بازی را آغاز کردند که با بدشانسی اکثر توپهای ملوانان به بیرون از زمین رفت.

اما در اواخر بازی ورق به نفع تیم میهمان برگشت و سهیل فداکار بازیکن تیم فوتبال قشقایی شیراز با استفاده از ضربه کرنر در دقیقه ۸۰ بازی توانست دروازه ملوانان را گشوده و با به ثمر رساندن گل برتری ، شادی را به اردوی تیم خود هدیه کند اما این شادی کمتر از ۶ دقیقه دوام داشت و ملوانان روی اشتباه مدافع تیم میهمان و خطا بر روی بازیکن ملوان بندرانزلی در محوطه جریمه به پنالتی دست یافته و مهیار زحمتکش کاپیتان تیم ملوان بندرانزلی در دقیقه ۸۶ ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد و بازی با همین نتیجه و با ۴ دقیقه وقت اضافه به پایان رسید.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب یک امتیاز از این بازی خانگی در جایگاه شانزدهم جدول رده بندی جام آزادگان باقی ماند و قشقایی شیراز نیز ۴ پله بالاتر در جایگاه دوازدهم جدول رده بندی ایستاد.

ملوانان در ادامه رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور و در هفته هیجدهم این رقابت ها ساعت ۱۴ روز سه شنبه هفدهم دیماه میهمان سرخپوشان پاکدشت هستند و تیم قشقایی شیراز نیز در همان روز و ساعت میهمان تیم فوتبال مس کرمان است.