ایسنا/گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بسیج قدرتی برای رفع مشکلات آحاد مردم و کشور است افزود: بسیج آماده است تا در مسیر رفع مشکلات کشور با تمام مسئولان و دستگاه‌های دولتی و غیردولتی همکاری کند.

به گزارش در گیلان به نقل از ایسنا

سردار محمد عبدالله پور در نشست خبری هفته بسیج که امروز در سالن جلسات نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان برگزار شد با بیان اینکه ۳۰ آبان تا شش آذر هفته بسیج نامگذاری شده است، اظهار کرد: «بسیج؛ چهل سال خدمت، جهاد، شهادت» شعار هفته بسیج امسال است.

وی بسیج را یک فرهنگ و حافظ انقلاب عنوان کرد و افزود: بسیج نعمتی است که خداوند به ملت ایران ارزانی کرده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بسیج توانسته انقلاب را در مسیر خود حرکت دهد، گفت: بسیجیان در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، اقتصادی، سازندگی و … رشد قابل ملاحضه ای داشته اند.

حضور ۲۰ هزار بسیجی در اجرای گشت رضویون در گیلان

 عبدالله پور بسیج را رمز ماندگاری انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: تا زمانی که فرهنگ بسیجی بر کشور حاکم باشد هیچ توطئه ای نمی تواند به انقلاب و نظام آسیب بزند.

وی با اشاره به نقش بسیجیان در کنار نیروهای نظامی برای برقراری امنیت در استان یادآور شد: ۲۰ هزار نیروی بسیجی در قالب گشت رضویون در استان بصورت شبانه روزی در برقراری امنیت مردم تلاش می کنند.

مردم هوشیارند و صف خود را از دشمنان جدا می‌کنند

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به نا آرامی های چند روز گذشته در کشور گفت: مردم هوشیارند و صف خود را از دشمنان جدا می‌کنند.

عبدالله پور با تاکید بر لزوم رفع مشکلات معیشتی مردم و اینکه اعتراضات مردم باید به گوش مسئولان برسد، خاطرنشان کرد: سپاه و بسیج آمادگی دارد تا در مسیر رفع مشکل گرانی و تورم با دولت همکاری کند.

وی با بیان اینکه بسیج قدرتی برای رفع مشکلات آحاد مردم و کشور است افزود: بسیج آماده است تا در مسیر رفع مشکلات کشور با تمام مسئولان و دستگاه‌های دولتی و غیردولتی همکاری کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان، با بیان اینکه آسیب زدن به اموال عمومی خط قرمز است، گفت: سپاه و بسیج با مردم است و در برابر آشوبگرانی که قصد آسیب زدن به اموال عمومی و مردم را دارند برخورد جدی می کند.

اجرای ۹۰ برنامه محوری بمناسبت هفته بسیج در گیلان

وی در ادامه از اجرای دو هزار برنامه به مناسبت هفته بسیج در استان خبر داد و گفت: از این تعداد ۹۰ برنامه شاخص و محوری است.

عبدالله پور برگزاری نمایشگاه‌های اقتصاد مقاومتی در سراسر استان، برگزاری یادواره ۹۲ هزار شهید بسیجی کشور همزمان با سراسر ایران در شهر رشت، برگزاری میزگرد تبیینی نقش رسانه ها در بیانیه گام دوم انقلاب، برپایی میز خدمت، افتتاح ۵۶ واحد مسکن محرومین در استان، افتتاح شش طرح اقتصاد مقاومتی، برگزاری نمایشگاه «مشق مناجات شهدا»، افتتاح دو طرح دانش بنیان، آموزش سواد رسانه ای در مساجد، اهدای بسته حمایتی سبد کالا به اقشار نیازمند را از برنامه های هفته بسیج بیان کرد.