رشت – قایقرانان نوجوان گیلانی با درخشش در مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور موفق به کسب سه مدال شدند.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان گیلان روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در جریان رقابت های قایقرانی آبهای خروشان (اسلالوم) قهرمانی نوجوانان کشور  در یاسوج ، قایقرانان گیلانی  یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز کسب کردند.

مرتضی ورزلدوست افزود: بر این اساس و در جریان این مسابقات ، کیارش احمدپور ورزشکار شایسته گیلانی در رده سنی زیر ۱۴ سال و در رشته قایق های کانو ، توانست زودتر از خط پایان مسابقات عبور کند و ضمن کسب مقام قهرمانی، مدال طلای این رده سنی را بر گردن بیاویزد.

وی ادامه داد: همچنین عرفان آقایی دیگر ورزشکار گیلانی حاضر در این رقابت ها در رشته کایاک و در رده سنی زیر ۱۶ سال پس از قایقرانانی از استان های البرز و تهران سوم شد و مدال برنز این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص داد.

وی بیان کرد: این قایقران نوجوان گیلانی در رشته کانو رده سنی زیر ۱۶ سال نیز در رقابت های قهرمانی نوجوانان کشور  با کسب مدال نقره  پس از ورزشکاری از تهران در مکان دوم قرار گرفت .

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان گیلان اضافه کرد: تیم قایقرانی اسلالوم نوجوانان گیلان با کسب این سه مدال ، در رده بندی تیمی نیز پس از تیم های البرز و اصفهان روی سکوی سوم ایستاد تا در رده تیمی نیز مقام کسب کند.