رشت – معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: طرح پائیزه کتاب همزمان با پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان تنها تا یکم آذرماه در کتاب فروشی های ثبت شده اجرایی می شود.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا

حسین ابراهیمیان در حاشیه دومین روز از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به نگاه ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان‌ها و در راستای تحقق شعار «ایران تهران نیست»، اظهار داشت:‌ خوشبختانه  طرح پائیزه کتاب ۹۸ همزمان با پایتخت در ۱۶ کتابفروشی استان در حال برگزاری است.
وی  افزود: طرح پائیزه کتاب در کتاب فروشی های مهران ، طاعتی،صفری ، مژده، میلاد، پاتوق کتاب ،رستگار، دیبا، کتاب شهر ایران، شهرکتاب، فرازمند، سید هانی، وارسته ، باز باران ، آسمان و بدر در حال اجراست.  
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان یادآور شد: طرح پائیزه کتاب ۹۸  تا یکم آذرماه قابل اجراست و خریداران کتاب‌های عمومی و کودک و نوجوان می‌توانند از ۲۰ درصد یارانه خرید کتاب در این طرح بهره‌مند شوند.
بیست و هفتمین دوره هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود همچنین پانزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان از بیست و ششم آبان ماه با حضور جمعی از مدیران کشوری، استانی و ناشران داخلی و خارجی  در محل دائمی  برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان گشایش یافته و با حضور ۴۰۰ ناشر و ۳۰ درصد تخفیف تا یکم آذرماه میزبان علاقه مندان به فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.