لاهیجان-ایرنا-فرماندار شهرستان لاهیجان گفت: افزایش نرخ کالا و خدمات اعم از کرایه تاکسی ها و ارزاق عمومی مردم به بهانه طرح اصلاح قیمت بنزین ، تخلف محسوب و با متخلفان به شدت برخورد می شود.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا

سید اسماعیل میرغضنفری روز دوشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان لاهیجان اظهار داشت:در شرایط فعلی کسی حق افزایش نرخ کالا و خدمات اعم از کرایه وسایل نقلیه و ارزاق عمومی  را ندارد و هر نوع افزایشی ظلم به اقشار مختلف مردم است و با کنترل  وضعیت  چنانچه مواردی مشاهده  شود در اسرع وقت به آن رسیدگی شده و برخورد خواهدشد.

وی با تشکر از همکاری بازاریان بویژه اتاق اصناف شهرستان لاهیجان  افزود:از بازاریان و اتاق اصناف شهرستان تقاضا می شود همچنان همکاری خود را  با نیروهای نظارتی  ادامه دهند و همه  دستگاه های نظارتی هم  دقت و کنترل لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به  سهمیه بندی بنزین  خاطرنشان کرد: هدف از اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین در کشور ، بهبود در زندگی و معیشت مردم است و  این طرح نباید بهانه ای بدست عده ای سودجو دهد که خودسرانه اقدام به افزایش نرخ قیمت ها  نمایند و با کار خود موجب  نارضایتی مردم  شوند.

میرغضنفری یادآورشد:کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در حد کافی در کشور  تامین و تولید شده است و  هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

فرماندار لاهیجان  افزود: مدیران دستگاههای اجرایی باید بازار را به دقت رصد و قیمت ها را کاملا در کنترل داشته باشند و در صورت مواجهه با هرگونه تخلف و افزایش قیمت در سطح بازار با  با متخلفان برخورد کنند.