ایسنا/گیلان فرماندار رودبار با بیان اینکه بیشترین بارش برف را در منطقه کلیشم و شاه شهیدان به ارتفاع حدود یک متر شاهد بودیم، افزود: تمام محورهای کوهستانی بازگشایی شده ولی به رانندگان توصیه می کنیم از ترددهای غیرضروری اجتناب کنند.

به گزارش در گیلان به نقل از ایسنا

محمدصالح ضیایی در گفت وگو با ایسنا، در خصوص بارش برف در ارتفاعات رودبار، اظهار کرد: با توجه به پیش بینی های هواشناسایی و آمادگی ستاد بحران در شهرستان، همزمان با آغاز بارش برف اقدامات لازم انجام گرفت.

فرماندار رودبار با بیان اینکه بیشترین بارش برف را در منطقه کلیشم و شاه شهیدان به ارتفاع حدود یک متر شاهد بودیم، افزود: تا شب گذشته در نقاط مختلف شهرستان بارش برف داشتیم اما اکنون متوقف شده و تمام محورهای کوهستانی بازگشایی شده ولی به رانندگان توصیه می کنیم از ترددهای غیرضروری اجتناب کنند.

وی با اشاره به اینکه برخی مناطق که هنوز به شبکه گاز رسانی متصل نشده اند سوخت رسانی انجام شده، گفت: در برخی نقاط به صورت مقطعی قطع برق داشتیم که برطرف شد و در حال حاضر هیچگونه قطع برق، گاز و تلفن نداریم.

ضیایی در پاسخ به آخرین وضعیت مادر بارداری که در برف گرفتار شده بود، تصریح کرد: مادر بارداری که در محور شاه شهیدان با توجه به بارش برف و مسدود بودن مسیر دچار مشکل شده بوده هم با کمک نیروهای امدادی و هلال احمر به بیمارستان رودبار منتقل شد و طبق آخرین اطلاع حال مادر و فرزند نوزاد هم خوب گزارش شده است.