رشت – رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت گفت: کوچکترین خللی در حوزه حمل و نقل عمومی و درون شهری نداشتیم و در زمان حاضر، تمامی ایستگاه ها برای خدمات رسانی به شهروندان فعال است.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا

محمد نوری هریس روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: سهمیه بندی سوخت موضوعی ملی است و ما به عنوان سازمان های حمل و نقل موظف به اجرای تصمیمات ملی هستیم.

وی با اشاره به رصد وضعیت حمل و نقل در کلانشهر رشت با توجه به اصلاح نرخ بنزین اظهار داشت: از آغاز اجرای سهمیه بندی بنزین تا صبح امروز ، ضمن حضور در ایستگاه های تاکسیرانی، اتوبوسرانی، مینی بوسرانی، مراکز بهداشتی ارائه دهنده خدمات از سوی سازمان حمل بار و مسافر شهرداری رشت و سرویس مدارس هیچ گونه تنشی را مشاهده نکرده و همکاران در ایستگاه ها با تمام قدرت در حال انجام وظیفه هستند.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت خاطر نشان کرد: با توجه به برگزاری جلسه های مختلف طی هفته گذشته با پلیس راهور استان گیلان، برای نظم بخشی به خطوط حمل و نقل درون شهری هماهنگی هایی از قبل داشتیم و در زمان حاضر مشکلی نداریم.

وی با اشاره به مصاحبه مهدی جمالی نژاد معاون وزیر کشور از طریق رسانه ملی اظهار داشت: ما نیز در حوزه حمل و نقل نقاط قوت و ضعف را شناسایی می کنیم و پیشنهادات را ارائه خواهیم داد تا در صورت نیاز به مصوبه اقدامات لازم انجام گیرد.

نوری هریس با بیان اینکه گشت های سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری در سطح کلانشهر رشت فعال است، تصریح کرد: ارائه دهندگان خدمت در حمل و نقل عمومی درون شهری می توانند در صورت اعتراض و شکایت به گشت ها و ایستگاه های بازرسی این سازمان و یا به دفتر مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری در خیابان چمران مراجعه کنند.

شش هزار و ۳۰ دستگاه تاکسی، ۱۹۲ دستگاه مینی بوس و ۶۰ دستگاه اتوبوس در رشت فعال است، این کلانشهر دارای حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت است که در طول روز به یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد.