رشت – دومین مرحله مسابقات دارت رنکینگ آزاد مردان کشور با معرفی نفرات برتر در رشت پایان یافت.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا

در این دوره از رقابت ها، ۱۱۹ ورزشکار این رشته ورزشی از استان های مختلف کشور حضور داشتند که در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در سالن ورزشی لاکانشهر رشت با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت ها و در رده سنی بزرگسالان که ۸۷ ورزشکار حضور داشتند ، حسین اعرابی و علیرضا ایزدی هر دو از اصفهان با غلبه برابر حریفان خود به دیدار نهایی راه یافتند که در بازی فینال ، حسین اعرابی با نتیجه چهار بر سه برابر حریف خود به برتری رسید و مقام قهرمانی این مسابقات را تصاحب کرد.

علیرضا ایزدی نیز از استان اصفهان با شکست در دیدار فینال عنوان نایب قهرمانی دومین مرحله مسابقات دارت آزاد مردان کشور را کسب کرد ، جواد بیات از خراسان رضوی و پارسا کاظمی از استان گیلان نیز به طور مشترک سوم شدند.

همچنین در رقابت های دارت بخش جوانان که ۳۲ ورزشکار حضور داشتند ، امیرعلی رمضانی از استان خراسان رضوی با غلبه برابر همه رقبای خود بر روی سکوی قهرمانی ایستاد و عنوان نخست این رقابت ها را به خود اختصاص داد.

احسان حسنی از استان مازندران نیز مقام نایب قهرمانی این رده سنی را تصاحب کرد ، محمدحسن حق شناس از گیلان و علی ملکی از تهران نیز به طور مشترک مقام سوم از دومین مرحله رقابت های دارت آزاد کشور را در رده سنی جوانان کسب کردند.

مسابقات دارت رنکینگ آزاد کشوری بزرگسالان در سه مرحله و رقابت های دارت رنکینگ رده سنی جوانان در چهار مرحله برگزار خواهد شد تا در پایان مجموع امتیازات ورزشکاران محاسبه و نفرات برتر معرفی می شوند.

در مرحله اول رقابت های دارت رنکینگ آزاد کشور که تیر ماه برگزار شده بود ، امیرمهدی زنگی آبادی از استان کرمان در رده سنی جوانان مقام نخست را به خود اختصاص داد و در رده سنی بزرگسالان نیز، علیرضا ایزدی از اصفهان به مقام نخست دست یافت.