رشت – دومین مرحله مسابقات دارت رنکینگ آزاد بانوان کشور ، با برتری ورزشکاران خراسان جنوبی و رضوی در رشت پایان یافت.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا

در این دوره از رقابت ها ۷۷ بانوی ورزشکار این رشته ورزشی از استان های مختلف کشور حضور داشتند که در سالن ورزشی لاکانشهر رشت و در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت ها و در بخش بزرگسالان که ۵۵ بانوی این رشته ورزشی حضور داشتند، ملیحه رجبی و آتنا بیگمی هر دو از استان خراسان جنوبی با غلبه برابر رقبای خود به دیدار نهایی راه یافتند.

 در دیدار نهایی و فینال این مسابقات نیز ملیحه رجبی از استان خراسان جنوبی با نتیجه چهار بر دو برابر دیگر ورزشکار استان خراسان جنوبی به برتری رسید و عنوان قهرمانی دومین مرحله رقابت های دارت آزاد بانوان کشور را به خود اختصاص داد.

همچنین آتنا بیگمی دیگر ورزشکار خراسان جنوبی در مکان دوم این رقابت ها قرار گرفت ، مریم عرفانیان از خراسان رضوی و ندا ابراهیمی از اصفهان نیز به طور مشترک مقام سوم رقابت های دارت آزاد بانوان کشور را در رشت کسب کردند.

در پایان رقابت ها رده سنی جوانان نیز که با حضور ۲۲ ورزشکار برتر این رشته در رشت برگزار شد، زهرا رمضانی ورزشکار استان خراسان رضوی با غلبه برابر همه رقبای خود موفق شد مقام قهرمانی و عنوان نخست این رقابت ها را تصاحب کند.

همچنین آتنا بیگمی از خراسان جنوبی در مکان دوم این مسابقات قرار گرفت ، آتنا دهقان پور از تهران و مونا مولوی از استان اردبیل به طور مشترک نیز مقام سوم دومین دوره رقابت های دارت آزاد بانوان کشور را در رده سنی جوانان کسب کردند.

مسابقات دارت رنکینگ آزاد کشوری بزرگسالان در سه مرحله و رقابت های دارت رنکینگ رده سنی جوانان در چهار مرحله برگزار خواهد شد تا در پایان مجموع امتیازات ورزشکان محاسبه و نفرات برتر معرفی می شوند.

در مرحله نخست رقابت های دارت رنکینگ آزاد کشور که تیر ماه برگزار شده بود، در بخش بانوان و در رده سنی جوانان فاطمه صفی از اصفهان و در رده سنی بزرگسالان زهرا رجبی از خراسان جنوبی عناوین نخست را کسب کرده بودند.