رشت- سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: به تدریج از بعدظهر پنجشنبه با نفوذ توده هوای سرد و ناپایدار ، بارندگی و وزش باد ( بعضی نقاط شدید) ، احتمال رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف تا اواسط هفته آینده پیش بینی می شود.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا

مازیار غلامی روز سه شنبه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:  نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی غالبا پایدار تا ظهر چهارشنبه در منطقه است ؛ و از عصر چهارشنبه تا ظهر پنجشنبه  ضمن گذر امواج کم و بیش ناپایدار ، بارش های پراکنده و خفیف مورد انتظار است .

وی ادامه داد:  به تدریج از بعد ظهر پنجشنبه با نفوذ توده هوای سرد و ناپایدار  در انتظار بارندگی و وزش باد ( بعضی نقاط شدید) ، احتمال رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف تا اواسط هفته آینده  خواهیم بود.

وی آسمان استان را برای روز چهارشنبه صاف تا نیمه ابری ، مه الود، به تدریج افزایش ابر ، طی عصر و شب برخی نقاط رگبار و احتمال رعد و برق و روز  پنجشنبه نیمه ابری تا ابری و مه آلود و کاهش دما به تدریج بارندگی ووزش باد ( طی شب بعضی نقاط شدید) احتمال رعد و برق ، اواخر وقت ارتفاعات بالادست بارش برف پیش بینی کرد.

غلامی بیشینه دما طی شبانه روز گذشته را مربوط به  دیلمان ، منجیل و رودبار با ۲۲ درجه سلسیوس و کمینه دما را مربوط به  ماسوله و دیلمان با چهار درجه سلسیوس عنوان کرد.

وی تصریح کرد:  بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز  طی شبانه روز گذشته ؛ ۲۱ و هفت درجه سلسیوس ثبت شده است.