لاهیجان-ایرنا- معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان رودسر گفت: با سقوط یک دامدار رودسری و فرورفتن به عمق رودخانه پر آب، تلاش برای بیرون آوردن جنازه وی ادامه دارد.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا

یوسف پور امیر  روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تلاش برای بیرون آوردن جنازه یک دامدار که  روزگذشته  در منطقه روستای سیارستاق بخش کلاچای از اسب به  داخل  رودخانه پلرود سقوط کرده بود ادامه دارد و برغم شناسایی جنازه ، بیرون آوردن آن  به دلیل عمق آب توسط نیروهای امدادی موفقیت آمیز نبوده است.

وی خاطرنشان کرد: این فرد که حدود ۳۰سال سن داشت  سوار بر اسب درحال عبور از عرض رودخانه  بود که از روی اسب به داخل آب رودخانه که براثر بارندگی افزایش یافته بود سقوط  می کند و جستجو برای پیداکردن آن ادامه یافت و این جستجو   توسط نیروهای امدادی تا شب به نتیجه رسید و جنازه پیدا شد.

  پورامیر اظهارداشت: صبح امروز درخواست غواص شد ولی امکان فعالیت عملیات غواصی در عمق این رودخانه وجود ندارد و در حال حاضر تلاش نیروهای  امدادی برای خارج کردن پیکر او از داخل آب ادامه دارد.

شهرستان رودسر با حدود ۱۴۷هزار نفر جمعیت  ، چهار بخش کلاچای، چابکسر، رحیم آباد و بخش مرکزی رودسر و ۱۰ دهستان تشکیل شده است و  در ۷۰کیلومتری شهر رشت مرکز استان گیلان قرار دارد.