ایسنا/گیلان «سجاد پورحسینی» تیرانداز گیلانی برای حضور در آخرین مرحله توزیع سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو همراه تیم ملی به قطر اعزام می شود.

به گزارش در گیلان به نقل از ایسنا

باب اله زارع در گفت وگو با ایسنا، از اعزام تیرانداز گیلانی به مسابقات قهرمانی آسیا خبر داد و اظهار کرد: «سجاد پورحسینی» ملی پوش گیلانی در رشته تپانچه برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا همراه اعضای تیم ملی به دوحه قطر اعزام می شود.

رئیس هیات تیراندازی گیلان با بیان اینکه آخرین مرحله توزیع سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو از ۱۲ تا ۲۲ آبان ماه در دوحه قطر برگزار می‌شود، افزود: تیم ملی کشورمان در سه رشته تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی و در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در این رقابت ها حضور دارند که در سه گروه اعزام می شوند.

زارع گفت: در این رقابت‌ها ۳۸ سهمیه بازی‌های المپیک توزیع می‌شود که تیراندازان کشورمان به منظور تمرین مادههای خفیف و آشنایی با میادین و محل برگزاری مسابقات چند روز زودتر اعزام می‌شوند.

وی ضمن آرزوی درخشش تیرانداز جوان گیلانی، یادآور شد: سجاد پورحسینی پیش از این موفق به کسب مقام سوم مسابقات تیراندازی یونیورسیاد سال ۲۰۱۹ در ایتالیا شد.