رشت – معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی رشت از امدادرسانی آتش نشانان به سرنشینان یک خودرو، در پی انحراف از مسیر خودرو و افتادن به داخل کانال آب کنار جاده و محبوس شدن سرنشینان آن خبر داد.

به گزارش در گیلان به نقل از ایرنا

شهرام مومنی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: حادثه محبوس شدن راننده و دو نفر از سرنشینان خودروی سواری پراید صبح امروز به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی رشت اطلاع داده شد که بلافاصله سه نفر از آتش نشانان به همراه یکدستگاه خودروی اطفایی و نجات به محل حادثه در جاده جیرده رشت اعزام شدند.

وی با اشاره به محبوس شدن راننده  و دو نفر از سرنشینان داخل خودرو اظهار داشت: تیم نجات آتش نشانان اعزامی از ایستگاه پنج آتش نشانی رشت در محل حادثه، نسبت به ایمن سازی و خارج کردن افراد محبوش شده به بیرون از خودرو اقدام کردند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت خاطر نشان کرد: مصدومان  این حادثه پس از رها سازی توسط نیروهای فوریت های پزشکی استان گیلان به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی بیان داشت: آتش نشانان اعزامی در این ماموریت ، نسبت به انتقال خودرو ، تحویل به عوامل نیروی انتظامی و ایمن سازی محل حادثه اقدام کردند.

۱۴ ایستگاه آتش نشانی در رشت فعال است، این کلانشهر دارای حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت است که در طول روز به یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر می رسد.

۷۲۸۶/۲۰۰۷