- مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان انتخابات را مانور قدرت ملی دانست و گفت: مشارکت بالا در انتخابات ناامیدی دشمنان نظام را به دنبال دارد.

به گزارش در گیلان ، مجید هاشم پور یکشنبه در جلسه شورای اداری در فرمانداری بندرانزلی با تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: انتخابات امسال یکی از مهمترین مقاطع حساس ملی است که می تواند به عنوان مانور عظیم قدرت ملی تجلی یابد.

وی با بیان اینکه انتخابات سبب ناامیدی دشمنان و معاندان نظام می شود، افزود: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با تبلیغات رسانه‌ای گسترده تلاش می‌کنند تا نشان دهند که مردم از انقلاب و از رفع مشکلات توسط خادمان خود نا امید شده و با توجه به مشکلات موجود مردم پای صندوق‌های رأی حاضر نمی شوند.

هاشم‌پور تاکید کرد: دستگاه حاکمیت وظیفه دارد تمام تلاش خود را برای برگزاری هرچه بهتر و باشکوه‌تر انتخابات با مشارکت حداکثری در کنار رقابت کاندیدای همه جریان‌های سیاسی برگزار کند و رقابت‌ها قطعا می تواند مشارکت پررنگ تری را در صحنه انتخابات به وجود آورد.

مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان تصریح کرد: رقابت کاندیدای همه جریان‌های سیاسی سبب ایجاد شور و هیجان مضاعف در انتخابات  مجلس شورای اسلامی شده و علاوه بر مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی مقبولیت سیاسی نظام را نیز به دنبال خواهد داشت.

هاشم پور با بیان اینکه ملت شریف ایران اسلامی همواره پشت نظام و انقلاب هستند، ادامه داد: دشمنان با توجه به ناآرامی‌های دی ماه سال ۹۶ انتظار داشتند ایران جشن ۴۰ سالگی انقلاب را نبیند اما همگان دیدند که هدایت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب و پشتوانه مردم شریف ایران اسلامی جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی با شکوه هرچه تمامتر و با حضور حماسی مردم به بهترین شکل برگزار شد و دشمنان به ناچار با تغییر تاکتیک، طراحی‌ها و برنامه‌های خود را در فشارها و تحریم‌های اقتصادی دنبال کردند.

وی همچنین گفت: مدیران سیاسی شهرستان‌ها تبیین گر سیاست‌های دولت باشند و در مناسبت‌های مختلف اهداف و برنامه‌ها دولت را به بهترین وجه برای مردم تشریح کنند.

هاشم پور خطاب به بخشداران افزود: رعایت نظم و انضباط و حضور به موقع و سرکشی مداوم از حوزه مسئولیت و برگزاری نشست‌ها با مردم در حوزه‌های روستایی و پیگیری مطالبات مردم روستا نیز از بخشداران انتظار می رود.