رئیس اتاق اصناف استان گیلان گفت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان در رشت برپا شد.

به گزارش پایگاه خبری  در گیلان به نقل از تسنیم ، جلال‌الدین محمد شکریه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، از برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان خبر داد و اظهار داشت: در این نمایشگاه اقلامی نظیر مواد خوراکی، پوشاک، لوازم آشپزخانه و لوازم‌التحریر با قیمت‌های مصوب ستاد تنظیم بازار به مردم عرضه می‌شود.

رئیس اتاق اصناف گیلان عرضه و فروش لوازم تحصیلی مورد نیاز دانش‌آموزان نظیر نوشت‌افزار، کفش، کیف و نظایر این در نمایشگاه امسال را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: رفاه حال مردم و عرضه محصولات با قیمت منصفانه در آستانه بازگشایی مدارس از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا است.

نائب رئیس اتاق اصناف کشور از دایر بودن نمایشگاه عرضه مستقیم کالا تا ۳۰ شهریور در رشت خبر داد و تصریح کرد: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با مجموع حدود ۲۲۰ غرفه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان واقع در ۵ کیلومتری جاده رشت – تهران برپا شده و مردم می‌توانند در ساعات تعیین شده از آن بازدید کنند.

شکریه مشارکت اتاق اصناف مرکز گیلان و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به‌عنوان دستگاه ناظر در برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: علاقمندان و خانواده‌ها می‌توانند همه روزه تا ۳۰ شهریور از ساعت ۱۰ تا ۲۲ از غرفه‌های متعدد این نمایشگاه بازدید کنند.

وی با تأکید بر اینکه در صورت استقبال مردم و بازدیدکنندگان نمایشگاه عرضه مستقیم کالا تمدید می‌شود اظهار داشت: مجموعه اجناس و کالاها در این نمایشگاه با حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از قیمت بازار به مشتریان عرضه می‌شود بنابراین مردم و خانواده‌ها می‌توانند از این فرصت جهت تهیه مایحتاج خود استفاده کنند.

رئیس اتاق اصناف گیلان از اختصاص ۱۷۶ غرفه معادل ۸۰ درصد غرفه‌های نمایشگاه عرضه مستقیم کالا به اقلام و لوازم دانش‌آموزان سخن گفت و افزود: ۴۴ غرقه از نمایشگاه امسال نیز طبق برنامه‌ریزی به عرضه و فروش کالاهایی نظیر مواد خوراکی، پوشاک و لوازم آشپزخانه اختصاص پیدا کرده است.