استاندار گلستان با اشاره به اقدامات انجمن خیرین مسکن ساز استان طی سالجاری اظهار کرد : امسال این انجمن با تاکید بر تهیه مسکن برای خانواده های دو معلول در استان ، ساخت ۶۰ واحد مسکونی را در دستور کار دارد.

به گزارش پایگاه خبری  در گیلان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان ، دکتر هادی حق شناس ظهر امروز پنج شنبه ۱۴ شهریور در جلسه مجمع عمومی عادی انجمن خیرین مسکن ساز به منظور تعیین هیات مدیره جدید تصریح کرد: تامین مسکن در کنار ازدواج و اشتغال ۳ نیاز اصلی مردم است که دولت ها باید در تامین آن همکاری لازم را داشته باشد.
وی افزود : انجمن در طول ۱۰ سال فعالیت خود ۲۳۵ واحد مسکونی به متقاضیان تحویل داده که از این میان ۹۵ واحد سهم خانواده های دارای دو معلول بوده است.
وی یادآور: برای ساخت ۶۰ واحد مسکونی در سالجاری باید تلاش کنیم از ظرفیت خیرین ، کمک های دولتی و کمک شهرداری ها استفاده کنیم.
استاندار گلستان یادآور شد: هیات امنا مسولیت جذب سرمایه گذاران را دارد و انجمن می تواند از ظرفیت مهندسین، پزشکان و صنعت گران جهت اقدامات خیرخواهانه و محترمانه برای ساخت مسکن محرومان استفاده کند.
دکتر حق شناس با اشاره به اقدامات انجمن گفت: باید تلاش کنیم نهضت ساخت مسکن خیرین ادامه پیدا کند و در این راه از همه ظرفیت ها استفاده کنیم.
لازم به ذکر است در این جلسه مجمع عمومی ، هیات مدیره جدید انجمن خیرین مسکن ساز تعیین گردید.