با قرعه‌کشی دور سوم رقابت‌های جام حذفی فوتبال، رقبای نمایندگان گیلان در این رقابت‌ها مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر گیلان به نقل از فارس ، با قرعه‌کشی مرحله سوم رقابت‌های جام حذفی فوتبال ۹۸-۹۹ چهار نماینده گیلان رقبای خود را در این جام شناختند.

میزبانی داماش و سپیدرود در ورزشگاه سردار جنگل رشت

تیم فوتبال سپیدرود رشت به‌عنوان نخستین نماینده لیگ یکی گیلان در مرحله سوم رقابت‌های جام حذفی به میدان می‌رود، این تیم روز جمعه پانزدهم شهریورماه در ورزشگاه سردار جنگل رشت از تیم فجر شهید سپاسی شیراز میزبانی می‌کند.

سپیدرود فصل گذشته در مکان هفدهم لیگ برتر ایستاد و به رقابت‌های لیگ دسته اول سقوط کرد.

داماش دیگر نماینده گیلان در مرحله سوم جام حذفی روز شنبه شانزدهم شهریورماه در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف تیم فوتبال مهرگان دره شهر ایلام می‌رود، مهرگانی‌ها فصل گذشته در لیگ دسته سوم توپ زدند.

مهرگانی‌ها در مرحله نخست رقابت‌های جام حذفی با انصراف تی ذوب فلزات همدان روبه‌رو شده و در مرحله دوم این رقابت‌ها با گل‌های عطاالله پورمند و دابل رضا کرمی با نتیجه سه بر صفر تیم فوتبال شایان بانه را با شکست بدرقه کردند.

داماش گیلان پیش‌ازاین در رقابت‌های جام حذفی فصل ۹۶-۹۷ در مرحله دوم مقابل مهرگان تن به شکست داده و از دور رقابت‌ها کنار رفت، داماشی‌ها فصل گذشته به فینال جام حذفی راه‌یافتند.

ملوان در ماهشهر به میدان می‌رود

تیم فوتبال ملوان انزلی در نخستین دیدار خود در رقابت‌های جام حذفی به مصاف شهرداری ماهشهر می‌رود، این تیم در حالی روز شنبه شانزدهم شهریورماه در ماهشهر به مصاف شهرداری این شهر می‌رود که در فصل جاری در سفرهای خارج از استان با مشکل روبه‌رو بوده است.

 

قوهای سپید با کسب سه مقام قهرمانی و چهار مقام نایب‌قهرمانی در جام حذفی فوتبال کشورمان از رکوردداران این جام به شمار می‌روند.

شگفتی‌ساز گیلانی به مصاف استقلال می‌رود

تیم فوتبال سردار جنگل گوراب زرمیخ با کسب دو پیروزی پیاپی مقابل آبیک قزوین و شهید قندی یزد در مرحله سوم رقابت‌های جام حذفی در ماهشهر به مصاف استقلال نوین این شهر می‌رود.

صومعه‌سرایی‌ها در لیگ استان گیلان توپ می‌زنند و با حذف تیم لیگ دویی شهید قندی یزد شگفتی‌ساز شدند.

سایر دیدارهای مرحله سوم جام حذفی فوتبال فصل ۹۸-۹۹:

جمعه ۱۵ شهریور ۹۸

شهرداری رزکان نوکرج – شهرداری خدابنده

شنبه ۱۶ شهریور ۹۸

مس نوین کرمان – شهرداری تبریز

نود ارومیه – اتحاد کامیاران

سرخ‌پوشان پاکدشت – قشقایی شیراز

رضوانی اصفهان – پاس همدان

استقلال ملاثانی – خیبر خرم‌آباد

دریای حربده محمودآباد – سردار بوکان

به گزارش فارس، تیم‌های استقلال خوزستان، آلومینیوم اراک، رایکا بابل، مس رفسنجان و آرمان گهر از حضور در جام حذفی انصراف داده و تیم‌های نیروی زمینی تهران، بادران تهران، خوشه طلایی ساوه، گل ریحان البرز و مس کرمان با قرعه استراحت روبه‌رو شدند.