امام جمعه شهرستان آستارا گفت: مقابله جدی قوه قضائیه با فساد اقتصادی، خواسته ملت ایران اسلامی است و این امر باید با جدیت تحقق یاب

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر گیلان به نقل از ایرنا، حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلای آستارا افزود: قوه قضائیه در چند ماه گذشته با قوت وارد عمل و میدان کار شده است و در این راستا نباید هیچ گونه اغماضی وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی برای جلوگیری از تشکیل کانون های فساد، باید در دستور کار قرار گیرد و این کار مهم با جدیت و بدون وقفه ادامه داشته باشد.

وی با گرامیداشت هفته دولت، گفت: تحقق آرمان های انقلاب اسلامی، حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی و التزام عملی به شعارهای انقلاب از شاخص های دولت های جمهوری اسلامی ایران است.

حافظ نیا بیان کرد: عمل به شیوه نامه اجرای اقتصاد مقاومتی و توجه به تولید ملی با هدف اشتغالزایی و رونق اقتصاد، باید در دستور کار دستگاه های متولی قرار گیرد.

امام جمعه آستارا گفت: سایه اقتدار ایران بر سر آمریکا و انگلیس افتاده و امروز، نظام جمهوری اسلامی ایران باعث هراس دشمنان در منطقه شده است.

وی با تبریک روز خانواده، افزود: الگوگیری از سیره ائمه اطهار برای قوام کانون خانواده ها و در نهایت مصونیت جامعه از هر گونه آسیب، باید مورد توجه والدین باشد.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.