مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان از موفقیت این مرکز در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌های رسانه ملی خبر داد و گفت: تندیس هدهد زرین این جشنواره به مهدی آذری هنرمند صدا و سیمای مرکز گیلان رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر گیلان به نقل از تسنیم ،محمدباقر باقرزاده اظهار داشت: تندیس هدهد زرین بهترین برنامه‌ساز را در بخش ویژه صدا برای برنامه‌های چهل سالگی انقلاب اسلامی در بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلوزیونی مراکز استان‌های رسانه ملی به مهدی آذری هنرمند رادیو صدا و سیمای مرکز گیلان رسید.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با بیان اینکه بیست و دومین جشنواره ملی تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها از ۲۵ تا ۲۷ مرداد در شهر بجنورد برگزار شد عنوان کرد: مهدی آذری در معاونت صدای مرکز استان گیلان، به عنوان تهیه‌کننده و کارگردان نمایش رادیویی آسانسور موفق به کسب این موفقیت شده است.

باقرزاده با بیان اینکه برنامه ساعت جوانی و مسابقه ثانیه‌ها نیز در این جشنواره شایسته تقدیر شدند تصریح کرد: مریم واحد عنوان نیز نویسنده برتر برای تهیه برنامه ساعت جوانی در بخش اصلی و جایزه ویژه بخش دفاع مقدس را برای تهیه‌کنندگی نویسندگی و کارگردانی اثر نمایش ۳۰ دقیقه در بخش جنبی کسب کرد.