مسئولین استانی و شهرستانی از حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و تشکر کردند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دریاسر نیوز ، پس از حضور پرشور مردم انقلابی سراسر ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسئولین کشوری و لشکری در پیام هایی از حضور مردم تشکر کردند .

پیام تقدیر و تشکر فرمانده سپاه ناحیه لاهیجان از حضور مردم ولایتمدار در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حضور شورانگیزتان در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، برگ درخشان دیگری از افتخارات پرشمار شما مردم بصیر و ولایتمدار و همیشه در صحنه لاهیجان را رقم زد و صحنه بیادماندنی و زیبایی از مراتب وفاداری و دلدادگی‌تان به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشاند.

درود بی پایان خداوند بزرگ بر تک تک شما امت شهیدپرور لاهیجان که در همه عرصه‌ها، وفاداری به اسلام عزیز و دستاوردهای گرانبهای انقلاب شکوهمند اسلامی، همچون راست قامتان و رادمردان تاریخ اسلام و انسانیت، چون خورشید می‌درخشید.

دوستان و دشمنان این دیار، همواره در تمام صحنه‌ها، صلابت و دلاوری و پای مردی و اقتدار شما در سایه بصیرت و ولایتمداری را به نظاره نشسته‌اند.

ضمن سپاس از درگاه خداوند متعال و نثار درود به روح بلند امام خمینی (ره) عزیز به عنوان روح بخش اسلام ناب محمدی(ص) در انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی و همه شهدای عزیز و نیز با تجدید عهد و پیمان با بزرگ پرچمدار انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، مراتب سپاسگذاری خود را به حضور شما تقدیم می‌کنم و امیدوارم پرشورتر از همیشه در تمام عرصه‌های وفاداری به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی، افتخار آفرین باشید.

همچنین بر خود لازم می دانم از رسانه های خدوم و خالص شهرستان لاهیجان در پوشش بسیار مناسب این حماسه تقدیر و تشکر کنم .

پیام تشکر و قدردانی نماینده ولی فقیه در گیلان از حضور پرشور و حماسی مردم استان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

 آیت الله فلاحتی با صدور پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم استان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

سلام و درود خداوند بر روح ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و ارواح پاک و طیبه شهیدان انقلاب اسلامی و همچنین عموم شما مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان گیلان که در چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران نیز بار دیگر در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با وجود بارش شدید باران و رحمت الهی در لبیک به ندای ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) حماسه ای باشکوه و کم نظیر آفریده و به تمامی دشمنان داخلی و خارجی نشان دادید که علی رغم وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی، ذره‌ای از آرمان‌های انقلاب کوتاه نیامده و نخواهید آمد.

این حرکت عظیم و پرشور شما مردم انقلابی دارای پیام های متعددی به یاوه‌گویان و استکبار جهانی به ویژه شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش صهیونیستی بوده و با این حماسه ثابت کردید که در دفاع از اسلام و ایران عزیز نه تنها تحریم های ظالمانه آنان در اراده پولادین شما تاثیری نداشته بلکه بر عزم راسختان در صحنه های مختلف افزوده است.

اینجانب بر خود فرض میدانم از حضور دشمن کوب و حماسی آحاد مردم سرافراز استان و اقشار مختلف جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان غیور و انقلابی نهایت تشکر و قدردانی را به عمل آورده و سربلندی و موفقیت همگان را ذیل توجهات حضرت ولی عصر(ارواحنا فداه) از درگاه خداوند سبحان مسئلت نمایم.

پیام قدردانی استاندار گیلان از حضور امیدبخش گیلانیان در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن گیلانیان فهیم و غیور؛

پیام قدردانی استاندار گیلان از حضور امیدبخش گیلانیان در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن

گیلانیان فهیم و غیور؛

حضور عزتمندانه‌ و چشمگیر در جشن  چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، برگ زرین دیگری از وحدت آفرینی شما را به نمایش گذاشت که رویدادی فرح بخش برای همه دوستداران ایران همیشه سربلند است.

مردم گیلان به عنوان پیشتازان حرکت های اجتماعی و حماسی، بار دیگر با حضور خود ثابت کردند که صاحبان اصلی انقلاب و پاسدار ارزشها و اهداف آن هستند .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان سرافراز ایران اسلامی، این حضور پرشکوه و امیدبخش را پشتیبانی مسئولان در مسیر خدمت به مردم می دانم و امیدوارم شاهد آینده ای درخشان برای ایران و گیلان عزیز باشیم.

فرماندار شهرستان سیاهکل در پیامی از حضور پرشور قشرهای مختلف مردم شهرستان در راهپیمایی۲۲ بهمن تشکر کردند

متن پیام محمود صوفی بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم
یوم الله ۲۲ بهمن روز اتحاد ، همبستگی ، اقتدار و سربلندی ملت ایران در برابر دشمنانی است که از هر حربه ای و دشمنی در طول چهل سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی بر علیه ملت بزرگ ایران اسلامی دریغ نورزیدند .
۲۲ بهمن شاهد حضور پرشور ملتی سرافراز بودیم که با پیروی از منویات مقام معظم رهبری با شکوه تر از سالهای گذشته به صحنه آمدند و حمایت خود را از آرمان های والای بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) ،
مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر به اثبات جهانیان رساندند.
این حضور پرشور و گسترده ، پیام وحدت و یکپارچگی ملت سرافراز ایران اسلامی در برابر تمامی دشمنی ها بود و ملت بزرگ ایران و علی الخصوص شهرستان سیاهکل با این حضور پرشور خود نشان دادند که در مقابل دسیسه ها و
توطئه های دشمنان نظام ، همچون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم ناپذیر ایستادند.
اینجانب با تقدیر و تشکر از این حضور حماسی و انقلابی مردم مومن ، غیور و با فرهنگ شهرستان که با شرکت
عزت آفرین خود در جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر با آرمان های شهدا ، امام راحل و
مقام معظم رهبری تجدید میثاق و بیعت نموده و این اتحاد ملی و جلوه های زیبایی از شور و علاقه و قدرشناسی خود را نسبت به عطیه الهی به نمایش گذاشتند تقدیر و تشکر نموده و آرزوی سربلندی برای مردم بزرگ ایران اسلامی
و علی الخصوص مردم شریف شهرستان سیاهکل و توفیق خدمت به این مردم بزرگ برای تمامی دولتمردان در تمامی عرصه ها را خواستارم .

محمود صوفی
فرماندار شهرستان سیاهکل

 

پیام قدردانی امام جمعه، نماینده مجلس و فرماندار لاهیجان از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن

امام جمعه، نماینده مجلس و فرماندار لاهیجان در پیامی از حضور پرشور مردم شریف و قدرشناس شهرستان لاهیجان در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن  تقدیر و تشکرکردند.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه با شکوه حضور مردان و زنان این دیار در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن، باعث شد بار دگر جهانیان به مردمی بودن نظام و حمایت آنان از رهبری نظام و همه ارکان آن ایمان آورند وبدانند که ایرانی هر جا که منافع کشور اقتضا کند با اشارت و راهنمایی مقام معظم رهبری  بعنوان ستون خیمه انقلاب و پرچمدار وحدت و یکرنگی این امت، به میدان می آید و به فضل پرودگار نقشه های شوم دشمنان را نقش برآب می کند.

درود خدای رحمن بر شما مردم همیشه در صحنه ی لاهیجان ،حماسه آفریدید مرحبا به همتتان، چشم دشمن زیر پایتان

مردم بزرگ لاهیجان؛ استواریتان در برافراشتن پرچم سه رنگ میهن، درس بزرگی به بدخواهان و کوردلان نادان بود.
اینجانبان خاضعانه از شما مردم فهیم لاهیجان تشکر و قدردانی  می نماییم و صمیمانه درودها و سپاس خویش را تقدیم تان می داریم.

از خداوند منان آرزومندیم کشور عزیزمان ایران را در ظل عنایات خاصه امام زمان (عج) و با رهبری مقام معظم رهبری، تلاش و همت مضاعف مسئولین  و وحدت و همدلی مردم در راه پیشرفت و تعالی را حفظ نماید. انشاءا…

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

مهدی صدیق
امام جمعه لاهیجان

ذبیح نیکفر
نماینده مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی

سید اسماعیل میرغضنفری
فرماندار لاهیجان